562ZOBRAZENÍ


Egypt Hurghada – původně malá rybářská vesnička, dnes typický a vyhledávaný prázdninový ráj. Na milovníky odpočinku čekají komfortní hotely s kvalitním servisem a bohatou nabídkou relaxačních možností. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou v Hurghadě připraveny různé vodní sporty včetně potápění a windsurfingu nebo můžete zvolit variantu dobrodružného výletu do pouště na velbloudech a terénních čtyřkolkách.

Hurghada má velmi dobrou polohu vzhledem k památkám. Určitě byste si neměli nechat ujít výlet do Káhiry. Cesta  Káhirou je jako projížďka minulostí, na které se můžete seznámit nejen s pyramidami a Sfingou, ale navštívit také muzeum, institut papyru a galerii esencí.Oblíbeným letoviskem v blízkosti Hurghady je Makadi Bay. Makadi je letovisko proslulé zejména díky svým nádherným plážím a krásným korálům, díky nimž je ideálním místem pro šnorchlování. Za jedno z nejlepších míst pro potápění je považován záliv Sharm El Arab.

Soma Bay je ideálním místem pro vodní sporty s honosnou písčitou pláží. Disponuje navíc také krásným golfovým hřištěm Cascades, jež společně s luxusním hotelem Sheraton tvoří pátý nejlepší golfový resort na africkém kontinentu.

Pokud vyberte pro svoji dovolenou Egypt určitě nebudete litovat. Dovolená v Egyptě je vhodná pro všechny generace. Egypt můžete navštívit díky skvělým klimatickým podmínkám po celý rok. V nabídce jsou pobytové i poznávací zájezdy do Egypta.