505ZOBRAZENÍ

Krásná příroda a skvělé lyžarské podmínky - kombinace, kterou se pyšní oblíbené Jeseníky

Vydejte se na lyžování do Kempu Krupá s vlastní hospůdkou, přímo pod Kralickým Sněžníkem a velké lyžařské areály budete mít na dosah.

Na své si tu příjdou i běžkaři - velké množství běžkařských tras začíná u střediska Kemp Krupá.

 

Z areálu se klidnou chůzí během chviličky dostanete do historického Starého města s veškerou potřebnou vybaveností. Nachází se zde také bowling, pizzerie a restaurace, nechybí turistické informační centrum, nejrůznější obchody a lékárny.

V ceně voucheru je 2denní skipas pro 2 osoby do nejbližšího skiareálu Kunčice, který nabízí 5 km sjezdovek různých výkonnostních kategorií lyžařů a snowboardistů, čtyřsedačkovou lanovku a dva vleky. Je vybaven moderním zasněžovacím systémem se sněhovými děly, které v případě potřeby vykouzlí kdykoliv nádherně zasněžený terén. Parádně se zde vyřádí jak začátečníci, tak i zkušení jezdci. Dokonce je zde možnost večerního lyžování!Užijete si občerstvení na sjezdovce s udírnou a grilem a nechybí dětský park, trať pro akrobatické lyžování a freeride.

Na dosah máte i ostatní centra: Kraličák (3 km), Paprsek (5 km), Ramzová (12 km), Dolní Morava (20 km).

  Projedte si denně upravované stopy v CHKO Jeseníky

Málokde najdete tak perfektní zázemí pro běžkování jako právě v Jeseníkách. Trasy lemuje mnoho bodů zájmu nebo horských chat, kde je možné se občerstvit a zahřát. A navíc, na množství míst se vám naskytnou skutečně dechberoucí výhledy do krajiny!

Zážitkem je výstup na vrchol Kralického Sněžníku (1423 mnm), který je třetí nejvyšší horou České republiky. Celý masiv je oblíbený především pro svou nedotčenou přírodu. Při pěkném počasí odtud uvidíte i Sněžku nebo Praděd! Dominantou vrcholu je socha SLUNETA a pramen řeky Moravy.